Autorizované osoby

Autorizující orgán: Ministerstvo pro místní rozvoj
Skupina oborů: Gastronomie, hotelnictví a turismus
Povolání: Kuchař
Platnost standardu: Od 30.8.2023 do neomezeně
Kvalifikační úroveň: 3

Autorizované osoby

Název Okres
Akredika o.p.s.
Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. Plzeň-město
AKADEMIE PROFESNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o. Uherské Hradiště
Daniel Jindřich Olomouc
PhDr. Endlicherová Zdeňka Brno-město
Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Louny
Hotelová škola s.r.o. Brno-město
Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace Nový Jičín
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí Vsetín
Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace Hodonín
Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace Cheb
Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace
IVEX, s.r.o. Hlavní město Praha
Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o. Pardubice
Ing. Matějková Dagmar
Moravská střední škola s.r.o. Olomouc
Mgr. Mrtýnek Josef
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod se sídlem v Havlíčkově Brodě, Bratříků 851, 580 02 Havlíčkův Brod
Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč Třebíč
Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava Jihlava
SILEX Moravia s.r.o. Olomouc
SOU a SOŠ, SČMSD, Znojmo, s.r.o Znojmo
Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o. Most
Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205 Chrudim
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Praha Čakovice Hlavní město Praha
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86 Český Krumlov
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353 Kladno
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86 Písek
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485 Svitavy
Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace Bruntál
Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín Vsetín
Střední odborná škola Litovel, Komenského 677
Střední odborná škola obchodu a služeb Olomouc
Střední odborná škola Prostějov Prostějov
Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o. Louny
Střední odborné učiliště Čáslav, Žižkovo nám. 75 Kutná Hora
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola, spol. s r.o. Brno-město
Střední odborné učiliště zemědělské a služeb, Dačice, nám. Republiky 86 Jindřichův Hradec
Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364
Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb Most, příspěvková organizace Most
Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu České Budějovice se sídlem v Českých Budějovicích, Senovážné náměstí 239/12 České Budějovice
Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace Brno-město
Střední škola dopravy, obchodu a služeb
Střední škola gastronomická a technická Žamberk Ústí nad Orlicí
Střední škola gastronomie Hlavní město Praha
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín