Autorizované osoby

Autorizující orgán: Ministerstvo průmyslu a obchodu
Skupina oborů: Strojírenství a strojírenská výroba
Povolání: Obráběč kovů
Platnost standardu: Od 29.4.2019 do neomezeně
Kvalifikační úroveň: 3

Autorizované osoby

Název Okres
Ferrit
Grafia, společnost s ručením omezeným Plzeň-město
Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín Zlín
Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace Hodonín
Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
JUBELA Praha s.r.o. Hlavní město Praha
MARLIN, s.r.o. Uherské Hradiště
MESIT střední škola, o.p.s. Uherské Hradiště
Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace Semily
Perout Michal Bruntál
PMB - ZOS s.r.o. Ostrava-město
Rekvalifikační centrum Opava s.r.o. Opava
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Jeseník, Dukelská 1240
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice Chrudim
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vyškov, příspěvková organizace
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100
Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín Vsetín
Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
Střední odborné učiliště Svitavy Svitavy
Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov Olomouc
Střední průmyslová škola Hranice Přerov
Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace Liberec
Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49 Olomouc
Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 Hlavní město Praha
Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace Česká Lípa
Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2 Přerov
Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž Kroměříž
Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška Rychnov nad Kněžnou
Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm Vsetín
Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava Jihlava
Střední škola řemesel, Šumperk Šumperk
Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace Brno-město
Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace Liberec
Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace Brno-město
Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace
Střední škola technická a zemědělská Mohelnice
Střední škola technická Vysoké Mýto
Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace
Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Most
Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace Opava
VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA Ostrava-město
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3 České Budějovice
Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 Tábor